Бази даних

Розміщення Вісника Київського національного університету технологій та дизайну. Економічні наука в міжнародних базах, репозитаріях та пошукових системах: 

  1. WorldCat – найбільша у світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн записів всіх видів творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center (посилання)
  2. CrossRef – це об’єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу (посилання)
  3. Інтернет-каталог Бібліотеки Конгресу містить приблизно 14 млн записів, що представляють книги, серіали, комп’ютерні файли, рукописи, картографічні матеріали, музику, звукозапису та візуальні матеріали. Інтернет-каталог також показує пошукові засоби для користувачів, такі як перехресні посилання та нотатки до сфери застосування. Документи каталогу знаходяться в єдиній інтегрованій базі даних; вони не розділені відповідно до типу матеріалу, мови матеріалу, дати каталогізації або статусу обробки/обігу (посилання)
  4. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського – найбільша бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави. Входить до числа десяти найбільших національних бібліотек світу (посилання)
  5. Google Scholar – вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дата виходу бета-версії – листопад 2004 року. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв (посилання)
  6. Інституційний репозитарій Київського національного університету технологій та дизайну (посилання)